İrem Sağır Butik / Trabzon

İrem sağır butik Trabzon uzun sokakta hizmet verdiği kadın giyim perakende sektöründe olduğu gibi

internet’te online satış mağaza üzerinden en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmekteyiz.

İrem'in Butiği

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte “Mutlu Müşteri” ilkesiyle hareket eden İrem Sağır Butik, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor.

iremsagirbutik.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

iremsagirbutik.com’da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

iremsagirbutik.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.

iremsagirbutik.com’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir.

Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

iremsagirbutik.com’de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.